Ne į temą ... » Kaip užsiregistruoti forume, kad būtum kietas
Pošliukas
1500cc |
Kaip užsiregistruoti forume, kad būtum kietas1. Registruodamiesi, sugalvokite sau įdomų niką, pavyzdžiui: ##@22^^&^^!! Arba: FrAggWvvEk-OppDm, šitaip visi iškart supras, kad esate originalus žmogus.2. Būtinai rašykite štai taip: „Noriu psaKYTi kat aš tokIS“ – visi iškart ims gerbti jus už tai, kad nepakenčiate jokių normų, rėmų, suvaržymų, netgi gramatinių. 3. Daugelyje forumų suteikiamos visokios žvaigždutės ir statusdai už dalyvavimo intensyvumą. Kad jaustumėtės pilnateisiu ir kietu forumo gyventoju, rašykite pagal tokį šabloną: du smailikai (pageidautina, kad būtų skirtingi) + žodis“Taip“ ( o dar geriau „Aha“ arba „Hm“). 4. Jeigu tema jau turi daugiau kaip du puslapius, neeikvokite laiko jų skaitymui, argi gali ten būti kažkas protingo? Todėl iškart rašykite savo atsakymą. Kaip jį parašyti, jūs jau žinote iš ankstesnio punkto. 5. Niekad nesivelkite į ginčus – jus gali nuginčyti. Todėl iškart išvadinkite pašnekovą durniumi, nieko neišmanančiu gyvenime snargliu ir drąsiai judėkite į kitą temą. 6. Tam, kad jus gerbtų, būtinai raskite temą, kurioje yra daug atsakymų, įsiminkite jos pavadinimą ir ruojau pat sukurkite temą su maždaug tokiu pačiu pavadinimu. 7. Atminkite: NIEKADA, kartoju, NIEKADA nesinaudokite Paieška, juk jūs atėjote į forumą, o ne į kažkokį ten Google. 8. Kad galutinai išverstumėte visus iš koto savo intelektu galite kopijuoti patarimus iš kitų forumų. Forumuose temos paprastai būna daugmaž panašios ir kai kuriuose iš jų kartais pasitaiko gana protingū minčių, taip kad drąsiai paleiskite į darbą dešinį pelės klavišą. 9. Norite sublizgėti savo dizaineriškais gabumais? Nėra nieko lengvesnio! Drąsiai naudokite įvairiaspalvius šriftus ir ypač jų dydį! Toks pranešimas forume iškart atkreipia dėmesį ir išsiskiria iš bendros pilkumos. 10. Jeigu jūsų atidarytoje temoje niekas nieko nerašo, tai ji greitai nuslinks kažkur už regėjimo ribų… Skaudu? Todėl rašykite į ją patys. Kaip rašyti – žr. 3 punktą. 11. Sukurkite sau „virtualią šeimą“. Užsiregistruokite keliais nikais ir aktyviai juos naudokite. Tada bet kurioje jūsų šakoje viešpataus džiaugsmingas pagyvėjimas. 12. Norite pritraukti dėmesį prie savo temos? Tai labai paprasta! Svarbiausia - pavadinimas! „Šyčia mana nuogos fotkęs“, „Užsukite – nesigailėsit“ arba „Man auga plaukai ant delnų“ – sėkmė garantuota! 13. Susiraskite forume auką. Sekite visus jo įrašus ir palikinėkite tulžingus komentus. Išjuokite jo avatarą. Kuo dažniau rašykite į jo privačius adresus visokias bjaurastis ir kurkite balsavimus „Ar Jonas tikrai toks durnius?“ Kai Jonui nuvažiuos stogas ir jis paspruks iš forumo, persimeskite prie kito dalyvio. Tegu visi jūsų bijo ir mato, koks jūs kietas.
2008 Gruodžio 1 20:09
Pas mane juodas diržas iš kulinarijos - galiu užmušti viena bandele.
|
Sunkiasvorė
900cc |
O, Nordui jau išseko paskutinis kantrybės lašas.
2008 Gruodžio 1 20:14
Perkūnas MCC
|
Enduro man'as
1100cc |
jou, Nordai, tik dar vienas punktas...svarbiausia nesivadovauti siais patarimais ir tada viskas liks taip, kaip buve...(pvz: turiu moca - ka daryt? ir dar atspekit modeli...)
2008 Gruodžio 1 21:11
Triumph Tiger 955i
|
Moto mama
1000cc |
jo, cia buvo gjaras Edit: bliam, reikejo daugiau smailu prideti, nepakankamai kriutai atrodo...
2008 Gruodžio 1 21:16
va-va-vum
|
Rimtas
500cc |
Nordas spalvų nerado, kad punktus skirtingom spalvom užrašyt protingū minčių pažėrė
2008 Gruodžio 1 21:23
Klubas - retromobile.lt
|
Pošliukas
1500cc |
TAIP
2008 Gruodžio 1 22:48
Pas mane juodas diržas iš kulinarijos - galiu užmušti viena bandele.
|
Juodulys
1500cc |
Dar labiau rodykit tokius dalykus tai tikrai kietu atsiras daugiau.
2008 Gruodžio 1 22:53
Honda VFR 800Fi
|
Plentinis endūrininkas
900cc |
Kokiu glušiumi reikia būti, kad priimti šias taisykles už gryną pinigą
2008 Gruodžio 1 23:19
|
Juodulys
1500cc |
Tai visokiu yra siam pasauly... daugelis jomis ir naudojasi
2008 Gruodžio 1 23:25
Honda VFR 800Fi
|
Pošliukas
1500cc |
Hm Sakyk i koki nori keist,gal pagalvosim ir iskart baninsim
2008 Gruodžio 2 07:09
Pas mane juodas diržas iš kulinarijos - galiu užmušti viena bandele.
|
Pėsčiasis praktikas
400cc |
Vo blin, buvau jau pamirses apie jas Liuks
2008 Gruodžio 2 08:36
Ieskau Gondos cebeero 600 erer nuo 2004 metu popigiai
|
Narys
250cc |
Jo, As dB KieTS, aNe?AS tikRAiii kietaS, Je, Aha!!! A va tep geriau, jo? TAIP?
2008 Gruodžio 2 21:34
|
Vakarėlių liūtas
900cc |
Svarbiausia daug sauktuku ypac jeigu jie yra nike O dabar tikrai zinosiu kaip naudotis forumo
2008 Gruodžio 2 23:54
Gyventi - tai kovoti, kovoti - tai gyventi. (P. O. Bomaršė)
|
Keliauninkas
600cc |
Sias taisykles reikia i pirma motomanai.lt puslapi iskelti ir per prievarta visiems naujams nariams skaityti.
2008 Gruodžio 21 16:28
Išmintingas raitelis, plaukdamas per upę arklio nekeičia.
A. Linkolnas Настоящий мужчина, как волк...либо один, либо с одной волчицей навсегда. А бегать за овцами - это удел баранов. |
Juodulys
1500cc |
Pasaulyje atliekama daug mokslinių tyrimų. Vienas iš jų susijęs su mūsų protu. Remiantis tyrimais atliktais Kembridžo Universitete, mums nsevrabu koika tvraka rdaiės idšėlitoos žoždiouse, savrubs yra tik veians vineitnleis dlayaks, kad pimorji ir pasuktiėns ždoižo riaėds btūų riekaiomje veiotje. Vsios ktios glai būti belekaip. Mes spursaime ždoį be prbolmeų. Tai yra tik tėodl, kad žmaogus ptroas nseakito atksiari kikevineos riaėds, bet sakito vsią ždoį iš krtao.
2009 Sausio 24 16:56
Honda VFR 800Fi
|
Skeptikas
900cc |
statau alaus bokalą Tomukui už jumoro jausmą... Tak deržatj..!!!
2009 Sausio 24 17:18
|
Prijaučianti endūrinė balerina
800cc |
2009 Sausio 26 23:58
Paklausk saves : Ar tai,ka darai siandien, veda Tave ten, kur nori buti rytoj ..?
|
Vakarėlių liūtas
900cc |
Skaiciau skaiciau, kol perskaiciau kad musu protas neziuri kas zodzio viduri, tada tik supratau kad cia kazkas ne taip
2009 Sausio 27 00:04
Gyventi - tai kovoti, kovoti - tai gyventi. (P. O. Bomaršė)
|
71.040.604
+22.361
+22.361
Viso | Vakar | |
Nariai | 24.490 | +9 |
Temos | 4.653 | +2 |
Žinutės | 353.849 | +256 |
Komentarai | 100.193 | +27 |
Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
Nuotraukos | 72.891 | +54 |
Video | 3.719 | +4 |
Motokatalogas | 4.174 | +17 |