Motociklai pagal gamintoją, palyginimai » Honda motociklai » 2013 Honda Gold Wing F6B
SPAM'eris
25cc ![]() ![]() |
Sveiki, patys jus Kebabai ! ![]() ![]() ![]()
2012 Gruodžio 9 15:42
|
Classic'as
500cc ![]() ![]() ![]() ![]() |
Issakysiu savo nuomone ![]() ![]()
2012 Gruodžio 10 11:10
|
Čioperistas
1200cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
As sutinku, kad mieste vaziuojant i darba ir atgal per piko valandas labai tinka manevringas kudas pirtalietas alia motoroleris, kuris telpa tarp masinu, lengvai stumiasi pesciuju pereja ir tasiu jam nereikia, nes dienos pietus telpa i tavo kuprine ant nugaros. Sie Goldwingai skirti ilgom kelionem, kur didzioji dalis yra tolimosios tieses, kalnu serpantinai, maziau zinomi asfaltuoti keliai, vengiant arba ne automagistraliu, kur prasilenkiant su pakrauta fura taves nesumeto ir jautiesi stabiliai ilgoje kelioneje, o ne 1600km savaitgaliniam ratukui, kaip cia nekurie giriasi ![]() As suprantu, kad vaziuoti masina ir laikyti desine ranka ant drauges idegusios kojos, ir grozetis supancia gamta per ribotus "dezes" - automobilio langus gal ir tau priimtinas variantas, bet ta deze niekada nepasvirs ant posukiu ir tokios dinamikos tau neduos, ka jau kalbeti apie apzvalguma ir ta pojuti piesti mintimis trajektorija tarp nezinomos salies kalnu vingius ties tivuliuojancia jura ar fjordu apacioje. Ir daiktu gali isideti tik tiek kiek telpa ir muzikos nera ir kondicionieriaus nera, bet yra gaivus oras ir variklio gausmas, tavo teise rinktis kas tau labiau patinka ![]() Svarbiausia noras, pridedu nuotrauka brito, kuri sutikome Troliu kelyje, zmogus pasieme 8 savaites atostogu ir savo chodu atvyko stai ant tokio motorolerio vienui vienas, jis matyt turejo galimybe vaziuoti automobiliu, bet pasirinko tai kas sirdziai maloniau. Jo kruizinis greitis buvo 50-60km/h, jis sugaiso dauuuuuuug laiko, bet ispudziu patyre kur kas daugiau nei "dezeje" ![]() Kokybiškas nuotraukas mato prisijungę Motomanai.lt nariai.
2012 Gruodžio 10 11:46
Vilkolakiai (R) Ziemai priimam saugoti motociklus Vilniuje. Saugu, sausa, patikima, signalizacija akumuliatorių pakrovimas, gera kaina. Rezervacija i
PM. Pirmenybe jau laikusiems
![]() |
Krapštukas
1100cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
DD, kokie dar serpantinai su goldwing? Kokie nezinomi vingiai? Pries perkant dabartini turista, goldwing'as atrode kaip isties puikus kelioninis motociklas, kaip kad visi sako- geriausias. Tik vienas kabliukas... Kas taip sako? Amerikieciai. O kokie pas juos keliai...? Tai va, papasakok tu man kur tas malonumas su puses tonos svorio motociklu vaziuot europietiskais keliais? Su 300kg mane Lenkijos keliai jau pradeda vest is kantrybes. As su 250cc motoroleriu vingiuose turedavau platesne sypsena nei dabar su 1100cc sport turistu. Sekanciam sezonui metu hardbag'us ir pereinu ant tekstiliniu tasiu. Visgi kokia ta kelione motociklu, jei kartu ir virtuvine kriaukle pasiimi ir motociklas tampa mazo automobilio plocio. Aisku, geras vairuotojas daug laiko praleides ziede su sportiniais motociklais ir keliaujantis su goldwing paliktu mane toli uz saves kad ir kokiu motociklu vaziuociau. Bet ar daznas is musu turi igudzius su tokia mase zaist vingiuose? Daugumai tai kancia. Taip kad goldwing yra greitkeliu motociklas ir nereikia pasakoti koks jis nuostabus kelioninis motociklas Europoje.
2012 Gruodžio 10 17:33
|
Sunkiasvoris
1100cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Tą gali daryti važiuodamas GL nes turi auto pilotą. Plius draugė gali smagiai apsižiargti tom įdegusiom kojom tave ir ramei nerti vašeliu (kaip kolega minėjo) ir nebijoti kad nukris.
O daiktų gali isidėti ne ką mažiau nei į kokio FIAT500 ar MINI bagažinę
Kaip nėra? Yra ir muzika ir radijo ryšys CB ir gėrimų laikiklis kavai ar alui. Gal jūs pradėkit daiktus pirma naudoti pagal paskirtį o ne svaikite kaip su GL užvažiuoti ant Nidos kopų Ir išaukite iš to 2Golf vairuotojo mentaliteto kurie sako kad Mersedes-S BMW-7 ar Lexsus yra per dideli, valgo daug kuro ir labai nepatogu krauti bulvių maišus į bagažinę. Už tai prie GL gali prisikabinti galinę priekabą su šaldytuvu kurem telpa 5dėžės alaus O apie merginų dėmesį GL vairuotuojems net neverta minėti.
2012 Gruodžio 10 18:09
redagavo 4xRG 2012 gruodžio 10 18:12
|
Sunkiasvoris
1100cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Europai skirtas Honda ST 1300 Pan European plotis 935mm o Honda GL 1800 plotis 945mm http://www.youtube.com/watch?v=S0YwvS46tI0 O čia tiem kam GL per sunkus ir bijot ant šono nugriūti. http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=VQc0nItXS8A&....
2012 Gruodžio 10 20:04
redagavo 4xRG 2012 gruodžio 10 20:12
|
Čioperistas
1200cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Atsakysiu Tau vienu zodziu: Kontravairavimas ![]() sekmes ![]()
2012 Gruodžio 11 07:08
Vilkolakiai (R) Ziemai priimam saugoti motociklus Vilniuje. Saugu, sausa, patikima, signalizacija akumuliatorių pakrovimas, gera kaina. Rezervacija i
PM. Pirmenybe jau laikusiems
![]() |
Čioperistas
1200cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Nesupykite, bet cia kazkoks invalidinis variantas, jau matau, kaip ji besiparkuojant viesbucio ar kempingo, nelabai lygioje aiksteleje, pakimba ore jo vidurinis, galinis varomasis ratas ![]() Motociklas prarado savo prasme, kazkoks kitsinis kabrioletas... ![]()
2012 Gruodžio 11 07:16
redagavo DainiusD 2012 gruodžio 11 08:04
Vilkolakiai (R) Ziemai priimam saugoti motociklus Vilniuje. Saugu, sausa, patikima, signalizacija akumuliatorių pakrovimas, gera kaina. Rezervacija i
PM. Pirmenybe jau laikusiems
![]() |
Sunkiasvoris
1100cc ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
2012 Gruodžio 11 21:48
|
SPAM'eris
25cc ![]() ![]() |
Paprastai Goldwingas buna antras arba trecias motociklas garaze, nes universalumo jame nera. Tai siauros paskirties ilgu distanciju kupranugaris, su patikimu ir neraju motoru. Perka juos dedes suprate gyvenima ir paprastai niekur nelekiantys. Koks kapitonas toks ir laivas ![]()
2012 Gruodžio 14 14:17
|
71.040.604
+22.361
+22.361
Viso | Vakar | |
Nariai | 24.490 | +9 |
Temos | 4.653 | +2 |
Žinutės | 353.849 | +256 |
Komentarai | 100.193 | +27 |
Gyvadėžė | 678.090 | +799 |
Nuotraukos | 72.891 | +54 |
Video | 3.719 | +4 |
Motokatalogas | 4.174 | +17 |